Jaśkowa Kraina – prywatny żłobek – Warszawa

Jaśkowa Kraina to prywatny żłobek w Warszawie (Targówek, Białołęka), który powstał z myślą o rodzicach poszukujących bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 3 lat. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna opieka nad maluszkami, ale także stworzenie wyjątkowej atmosfery sprzyjającej rozwojowi we własnym tempie, odkrywaniu świata i pierwszych talentów. 

Zapewniamy opiekę od 7:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Placówki pracują przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych opiekunów dba o codzienną opiekę nad dziećmi, a jednocześnie przykłada dużą wagę do rozwijania w nich samodzielności. Zależy Ci na placówce, którą Twoja mała pociecha szybko pokocha? Żłobek niepubliczny Jaśkowa Kraina w Warszawie to miejsce stworzone przez osoby z pasją, które tworzą klimat pełen ciepła i rodzinnej atmosfery. Dbamy, aby u nas każde dziecko poczuło się w pełni bezpieczne i akceptowane, czerpało radość z odkrywania świata oraz nawiązywało swoje pierwsze dziecięce przyjaźnie.

Uczymy według autorskiego programu przygotowanego przez naszego pedagoga, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Zależy nam, aby równocześnie stymulować wszystkie strefy rozwoju dziecka – mowę i komunikację, motorykę dużą i małą oraz aspekty poznawczo-społeczne. Podczas zabaw podopieczni zdobywają nowe umiejętności i samodzielnie pokonują swoje pierwsze trudności. Opiekunki cały czas dbają, aby ich w tym wspierać, a nie całkowicie wyręczać. Dzięki temu nasz prywatny żłobek jest miejscem, które doskonale przygotuje Twoją pociechę do bardziej sformalizowanej edukacji przedszkolnej.

Z PASJĄ tworzymy miejsce pełne ciepła, rodzinnej atmosfery, nieustannie uśmiechniętych dzieci. W naszej magii, każdy maluch odnajduje bezpieczeństwo, przyjaźń jak i radość z odkrywania otaczającego do świata. Uczymy się przez zabawę  i badanie nieznanego, aby nauka sprawiała wiele radości jednocześnie przynosząc fantastyczne efekty.

Zespół żłobków – Warszawa

Świat Jaśkowej Krainy tworzy zespół żłobków. Warszawa jest miejscem, w którym obecnie prowadzimy 3 niepubliczne placówki – dwie w dzielnicy Tarchomin i jedną na Targówku. Łączy je wspólna misja skoncentrowana na zadbaniu, aby fachowa opieka nad maluszkami była połączona z doskonałą zabawą wywołującą ogromny uśmiech na buziach dzieci, a zarazem pozwalającą im poznawać świat i przyswajać nowe umiejętności. Zadbamy, aby Twoje dziecko nauczyło się samodzielnie wykonywać czynności higieniczne, spożywać posiłki, wyrażać swoje potrzeby.

Zabawy w grupie to doskonała podwalina dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego i społecznego. Każdy z naszych opiekunów koncentruje się na poszanowaniu indywidualności dziecka, a jednocześnie dba, aby potrafiło ono dostosowywać się do obowiązujących zasad. Dzięki temu podopieczni naszego żłobka o wiele łatwiej przechodzą adaptację w przedszkolach i szybko dostosowują się do dalszych etapów edukacji.

W Jaśkowej Krainie opiekę nad maluszkami łączymy z zajęciami, które stymulują liczne obszary rozwoju. Zajęcia edukacyjno-rozwojowe są dostosowane do wieku podopiecznych, a ich urozmaicenie sprawia, że dzieci szybko się nie nudzą. Zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne i tematyczne przeplatamy bajkoterapią, umuzykalnianiem i sensoryką. Aktywności twórcze przybierają różne formy i doskonale wpierają dziecięcą kreatywność. Dbamy również o atrakcyjne zajęcia sportowe i dużą dawkę ruchu, który stanowi naturalną potrzebę u maluchów spędzających wiele godzin w żłobku.

Żłobki Tarchomin

Chcesz zapewnić swojemu dziecku troskliwą opiekę podczas Twojej nieobecności i wybrać najlepszy żłobek? Tarchomin (dzielnica Białołęka) to osiedle w Warszawie, na którym Jaśkowa Kraina prowadzi aż dwa oddziały. Znajdziesz nas przy ul. Pancera oraz ul. Świderskiej 109h/57. Nowocześnie wyposażone placówki to miejsca, w którym Twoje dziecko poczuje się niczym w domu. Wystrój wnętrz, zabawki, akcesoria i pomoce naukowe dopasowane są do wieku naszych podopiecznych, pozwalają na pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie sprzyjają twórczej zabawie oraz skutecznej nauce.

Żłobek Targówek

Interesują Cię profesjonalne, a zarazem przyjazne i pełne rodzinnego ciepła żłobki. Targówek to dzielnica, w której mieszkasz bądź pracujesz i poszukujesz sprawdzonej placówki właśnie tutaj? Przy ul. Zamkowej 13/U4 na Twoją pociechę czeka oddział Jaśkowej Krainy – prywatnego żłobka w Warszawie, który stawia na kameralną atmosferę i akceptację potrzeb każdego dziecka. Tutaj wykwalifikowany personel z dużą dawki cierpliwości i empatii zaopiekuje się Twoją pociechą i wskaże jej drogę w pierwszych krokach dążenia ku dziecięcej samodzielności.

Tworzymy warunki umożliwiające swobodny rozwój, zabawę, odpoczynek w strefie bezpieczeństwa.

Wzmacniamy poczucie wartości, indywidualności i oryginalności dziecka.

Współdziałamy z Rodzicami, instytucjami uznanymi przez nich za źródło istotnych wartości na rzecz rozwoju tożsamości dziecka.

Niepubliczny Żłobek Jaśkowa Kraina

Placówki: Tarchomin, Targówek

kontakt:  +48 517 232 480 mail: biuro@jaskowakraina.pl