Organizacja Żłobka

Do Żłobka przyjmujemy dzieci w wieku od 12 miesiąca życia (dzieci chodzące).
Dni i godziny otwarcia
Żłobek czynny jest w godzinach 7:00–18:00 od poniedziałku do piątku przez cały rok, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy (z możliwością dostosowania godzin pracy Żłobka do Państwa oczekiwań). W okresie wakacji czas pobytu dzieci w Żłobku wypełniony jest wieloma atrakcyjnymi zajęciami.

Liczebność grup
Liczba dzieci w grupie wynosi maksymalnie 8. Jest to optymalna liczebność grupy, która pozwala na nawiązanie indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem, z drugiej zaś na różnorodne interakcje z innymi dziećmi i zapewnienie możliwości nauki współżycia w grupie.

Odpoczynek
Maluszkom zapewniamy drzemkę zgodnie z trybem funkcjonowania dzieci. Czas odpoczynku uprzyjemnia muzyka relaksacyjna, słuchowiska oraz bajki czytane przez wychowawców.

Plac zabaw
Prawidłowy rozwój naszych Maluchów to również zagwarantowanie ruchu na świerzym powietrzu. W ramach czasu przeznaczonego na zabawy swobodne dzieci mogą korzystać z wielu zabawek znajdujących się na naszym placu zabaw m.in. piaskownicy, domku i innych atrakcji. Proponowane w naszym Żłobku zróżnicowane i wszechstronne formy aktywności ruchowej promują od najmłodszych lat aktywny styl życia, rozwijają sferę emocjonalną, poszerzają doświadczenia dzieci, kształtują ich pomysłowość i wyobraźnię.
dane adresowe:
Jaśkowa Kraina - Pancera
ul. Feliksa Pancera 14/9
Warszawa Tarchomin
telefon: 517 232 480
mail: biuro@jaskowakraina.pl
 
Jaśkowa Kraina - Świderska
ul. Świderska 109h/57
Warszawa Tarchomin
 
Jaśkowa Kraina - Zamkowa
ul. Zamkowa 13/U4
Warszawa Targówek
Bądź z Nami:
Copyright © 2019. All rights reserved.