Organizacja Żłobka

Do Żłobka przyjmujemy dzieci w wieku od 12 miesiąca życia (dzieci chodzące).

Dni i godziny otwarcia 

Żłobek czynny jest w godzinach 6:30–18:00 od poniedziałku do piątku przez cały rok, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy (z możliwością dostosowania godzin pracy Żłobka do Państwa oczekiwań).

W okresie wakacji czas pobytu dzieci w Żłobku wypełniony jest wieloma atrakcyjnymi zajęciami. 

Liczebność grup 

Liczba dzieci w grupie wynosi maksymalnie 8. Jest to optymalna liczebność grupy, która pozwala na nawiązanie indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem, z drugiej zaś na  różnorodne interakcje z innymi dziećmi i zapewnienie możliwości nauki współżycia w grupie.

Odpoczynek 

Maluszkom zapewniamy drzemkę zgodnie z trybem funkcjonowania dzieci. Czas odpoczynku uprzyjemnia muzyka relaksacyjna, słuchowiska oraz bajki czytane przez wychowawców. 

Plac zabaw 

Prawidłowy rozwój naszych Maluchów to również zagwarantowanie ruchu na świerzym powietrzu. W ramach czasu przeznaczonego na zabawy swobodne dzieci mogą korzystać z wielu zabawek znajdujących się na naszym placu zabaw m.in. piaskownicy, domku i innych atrakcji. Proponowane w naszym Żłobku zróżnicowane i wszechstronne formy aktywności ruchowej promują od najmłodszych lat aktywny styl życia, rozwijają sferę emocjonalną, poszerzają doświadczenia dzieci, kształtują ich pomysłowość i wyobraźnię.

dane adresowe:

Jaśkowa Kraina
ul. Pancera 14/9
Warszawa
telefon: 517 232 480
mail: biuro@jaskowakraina.pl

Bądź z Nami:
Copyright © 2017. All rights reserved.