O Nas

Żłobek Jaskowa Kraina powstał z myślą o Maluchach w wieku od 12 miesiąca życia (dzieci chodzące) do 3 lat. 

Nasz Żłobek przy ulicy Feliksa Pancera 14 na Tarchominie mieści się w budynku ze specjalnie zaadoptowanymi pomieszczeniami z przeznaczeniem na żłobek wraz z osłoniętym i cichym placem zabaw.

Żłobek Jaśkowa Kraina to miejsca gdzie Rodzice lub Opiekunowie mogą pozostawić swoje pociechy pod troskliwą opieka na kilka godzin (min. 5 godz.) jak również na cały dzień, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 18.00 (z możliwością dostosowania godzin pracy Żłobka do Państwa oczekiwań).

Naszym Maluszkom proponujemy zajęcia i zabawy edukacyjno – rozwojowe w kameralnej atmosferze.  Staramy się, aby nasz Żłobek był dla naszych najmłodszych podopiecznych miejscem cichym i przytulnym, a dla starszych miejscem, które oferuje dużo różnych zabaw i atrakcji oraz radosne spędzenie czasu wśród rówieśników.

Nasze Maluchy uczą się poprzez zabawę. Plan zajęć i zabaw w naszej placówce ustalony jest przez personel i dostosowany do wieku oraz indywidualnych potrzeb, a także tempa rozwoju dziecka.

Naszym celem jest zapewnienie przede wszystkim Dziecku jak najlepszej opieki w miłej i domowej atmosferze. Pragniemy wspierać rozwój naszych Maluchów oraz przygotować je do życia w przedszkolu.

dane adresowe:
Jaśkowa Kraina - Pancera
ul. Feliksa Pancera 14/9
Warszawa Tarchomin
telefon: 517 232 480
mail: biuro@jaskowakraina.pl
 
Jaśkowa Kraina - Świderska
ul. Świderska 109h/57
Warszawa Tarchomin
 
Jaśkowa Kraina - Zamkowa
ul. Zamkowa 13/U4
Warszawa Targówek
Bądź z Nami:
Copyright © 2019. All rights reserved.